T.C. ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI

HİLMİ TÜRKMEN

Değerli Hemşehrimiz,

 

İstanbul’a damgasını vurmuş yerel yönetim anlayışımızdan doğmuş, vatandaşın gözünde yüksek itibara sahip, markalaşmış sayısız projemiz var. İstihdama yönelik meslek edindirme kurslarımız bunların içinde ayrıcalıklı bir yerde duruyor.

 

İş sahibi olmanın önemli gereklerinden biri de meslek sahibi olmaktır. Bunun yolu da günümüzde doğru eğitim kurumlarından geçiyor. Üsküdar Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları adını verdiğimiz ve kısaca ÜSMEK olarak andığımız yeni eğitim kurslarımız ile Üsküdar’da bir boşluğu daha dolduruyoruz.

 

Meslek sahibi, ekonomik gelir elde edebilecek donanıma sahip, sosyal hayatın içinde güçlü bir şekilde durabilecek bireyler yetiştirmek için açtığımız kurslarıma ilke etapta 11 farklı noktada ulaşabileceksiniz.

 

Bildiğiniz gibi, Üsküdar İstihdam Merkezi (ÜSİM) ile iş arama süreçlerinde sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz. ÜSMEK şubelerimiz ile de emeğinizi değerlendirtebileceğiniz, yeteneklerinizi keşfedebileceğiniz yeni bir kurumsal yapıya kavuşmuş olacağız.

 

Başta kadınlar ve gençler olmak üzere önce meslek sahibi olmak için gayret eden herkese kapıları açan ÜSMEK, Üsküdar’ımıza hayırlı olsun.


ÜSMEK ÜSMEK